W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  Reduktory gazu KME – Wizyta na linii produkcyjnej
Logo Akademia KME-Reduktory

Reduktory gazu KME – Wizyta na linii produkcyjnej

Reduktory KME. W tym materiale zapoznasz się z procesem produkcyjnym Reduktorów KME. Pokażemy Ci również jego budowę oraz jak powstają poszczególne elementy reduktorów. Oferujemy szeroką gamę reduktorów. Dlatego produkujemy reduktory od najmocniejszego EXTREME obsługującego moc nawet do 408 KM. Jak również mamy w ofercie najnowsze produkty FOX8 i FOX6. Gamę naszych produktów uzupełniają również:

Reduktor GOLD GT | Reduktor SILVER S6 | Reduktor SILVER S8 | Reduktor TUR 6Z | Reduktor TWIN ZV1 | Reduktor TWIN ZV2

O reduktorze KME FOX8 możesz również przeczytać na portalu branżowym GAZEO.pl

FOX8 jest nowoczesnym reduktorem przeznaczonym do sekwencyjnych układów wtrysku LPG. Dedykowany jest dzięki temu do nowoczesnych silników. W tym do aut z wysokowydajnymi turbosprężarkami, w szczególności do aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa.
Przemyślana budowa zaowocowała polepszeniem parametrów reduktora oraz jednoczesnym ograniczeniem gabarytów zewnętrznych. Zmniejszone wymiary zewnętrzne pozwalają na uproszczenie montażu. Lepsze rozlokowanie elementów instalacji w samochodzie. Kompaktowa budowa pozwala na optymalizację wymiany ciepła w reduktorze. Przekłada się to na polepszenie właściwości termo­dynamicznych urządzenia. Szybkie nagrzewanie się reduktora oraz zwiększona wymiana ciepła, powodują mniejsze wahania tempe­ratury gazu na wyjściu reduktora.

REDUKTOR GAZU FOX8 – NOWOŚCI

OGRZEWANIE FAZY CIEKŁEJ

Ogrzewanie fazy ciekłej gazu, pozwala na efektywniejsze przekazywanie energii do medium gazowego. To pozwala na powiększenie przekrojów przepływów i wpływa na zwiększenie wydajności oraz mocy reduktora.

ZASOBNIK GAZU

Układ reduktora posiada zasobnik gazu ciekłego. Pozwala to na wyeliminowanie gwałtownych zmian ciśnie­nia gazu na wyjściu reduktora przy szybkich zmianach obciążeniu silnika.

ZMODYFIKOWANY ZAWÓR STERUJĄCY

Nowa konstrukcja zaworu sterującego pozwala na szybkie i bardziej precyzyjne dawkowanie ilości gazu ciekłego. Eliminuje efekt narostów ciśnienia gazu w trybie CUT-OFF.