W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Subaru Forester | LPG majster S03E63
Subaru Forester

Subaru Forester | LPG majster S03E63

Klienci firmy Subaru to zwarta i zdecydowana grupa kierowców, którzy chcą od swych samochodów czegoś specjalnego.

Subaru Forester którego nasz klient sprowadził z USA legitymuje się 2,0 litrowym silnikiem i mocą 250koni. Niecodzienna jednostka na ulicach polski, ale idealna do założenia instalacji gazowej.

Kategoria SUV-ów to jedna z niewielu, których sprzedaż wcale dziś nie spada, a nawet nieco rośnie. Dlatego wiele firm chwyta się tej szansy i przedstawia nowe modele, na których chce dobrze zrobić. Jednak typowy współczesny SUV to auto niekoniecznie z napędem 4WD, a jedynie z wyglądu udające terenówkę, za to zwykle nowocześnie i agresywnie stylizowane, oraz tak zbudowane, by kierowcy i pasażerom wydawało się bardziej szosowym minivanem, a nawet luksusowym kombi.

Gdy wydawało się, że ten kierunek ewolucji SUV-ów został jednoznacznie określony, pojawia się Subaru Forester IV generacji. Ten model poszedł w całkiem inną stronę. Pierwszy Forester zadebiutował ok. 16 lat temu jako surowa i kanciasta, a przy tym lekko uterenowiona odmiana kombi ówczesnej Subaru Imprezy. Od razu odniósł rynkowy sukces, dzięki swoim bardzo dobrym własnościom jezdnym w różnych warunkach drogowych. Również ich żywym silnikom, nie tylko tym z turbodoładowaniem.. Auto nie było nieskończenie pojemne, za to przyjazne w użytkowaniu, a wkrótce okazało się, że jak to Subaru – niezwykle wytrzymałe i odporne na usterki. Priorytetem stał się komfort i nowoczesna stylistyka, dzięki czemu ten model bardzo zbliżył się do często znacznie tańszej, popularnej konkurencji. Niestety, nie ceną, bo szczególne rozwiązania konstrukcyjne, przede wszystkim silniki w układzie bokser i specyficzny, symetryczny napęd 4×4 (Symmetrical AWD) pozostały głównym wyróżnikiem Subaru.

Sercem kompletnej instalacji KME jest sterownik z rodziny KME NEVO-SKY DIRECT model 2. Reduktor Extreme zapewnia swobodę podniesienia mocy, a dzięki alternatywnemu zasilaniu gazem, Subaru podwoił swój zasięg.

ZNAJDŹ WASZTAT W POLSCE