W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Ford Focus | LPG majster S03E62
Ford Focus

Ford Focus | LPG majster S03E62

Ford Focus z 2018 roku z dualnym wtryskiem nie jest dla naszych inżynierów zaskoczeniem.

3 cylindrowy silnik w tym Fordzie okazuje się jednym z najciekawszych silników. Bardzo dobre połączenie wtrysku pośredniego i bezpośredniego sprawia, że ten silnik jest prawie idealny.

Podobny rodzaj wtrysku zastosowali inżynierowie z Mitsubishi. Razem z Robertem Łyżwą z Autoryzowanego warsztatu zrobiliśmy film o Mitsubishi Eclipse Cross.Ten wóz również posiada system Master-Slave który pozwala na podłączenie dwóch sterowników. Film o Mitsubishi znajdziesz TU

Ten Ford Focus brał udział w testach w Dziale Badań i Rozwoju w firmie KME od 4 lat. Dzięki temu opracowany system Master-Slave tak sprawnie działa między innymi właśnie w tym silniku, o czym przekonać się możecie w tym filmie.

Sercem kompletnej instalacji KME w tym samochodzie są dwa sterowniki w systemie Master-Slave. Jeden do wtrysku pośredniego (KME NEVO-SKY MAX) a drugi do wtrysku bezpośredniego (KME NEVO-SKY DIRECT model 2). O zaletach tych dwóch systemów zamontowanych w jednym aucie opowie wam dzisiaj LPG Majster.

ZNAJDŹ WASZTAT W POLSCE