W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Volkswagen Caddy – Służbowy samochód w AutoChampion
Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy – Służbowy samochód w AutoChampion

Volkswagen Caddy to samochód służbowy w warsztacie AutoChampion i na jego przykładzie porozmawiamy o grupie Volkswagen. Dowiecie się jak grupy silników TSI radzą sobie z instalacjami gazowymi.

Volkswagen Caddy już od 3 lat w gazie dzielnie służy Tomaszowi Uziębło – właścicielowi warsztatu AutoChampion.

Cały film o warsztacie znajdziecie TUTAJ!

Firma została założona w 1996 roku.
Jest to Nasz polecany warsztat
Firma specjalizuje się w montażu instalacji gazowych, mechanice samochodowej oraz sprzedaży części i akcesoriów samochodowych.

W AutoChampion montaż instalacji gazowej oraz naprawa aut jest możliwa na raty!!

“Montaż instalacji gazowej w samochodzie to inwestycja z pewnym zyskiem. Możliwość płatności na raty w wysokości 1% miesięcznie. Legalizacja zbiorników LPG holenderskich, włoskich, polskich.”

Autogaz Champion zapewnia fachowy montaż instalacji LPG, proponuje rozwiązania, takie jak wtrysk pośredni do wszystkich marek, a także bezpośredni wtrysk paliwa FSI TFSI z grupy VW, SKODA, SEAT, AUDI, oraz MAZDA, PEUGEOT, CITROEN. Na czas montażu firma zapewnia auto zastępcze.

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.

Pozostań z nami w kontakcie

Do jakiej listy chcesz się zapisać?