W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Seat Altea XL – Kompaktowy van na LPG!

Seat Altea XL – Kompaktowy van na LPG!

Seat Altea XL to kompaktowy van w rozmiarze XL dobrze sprawdzi się jako pojazd dla rodzin, które potrzebują pojemnego bagażnika. oczywiście samochód który prezentujemy jest dodatkowo oszczędny, bo od 3 lat jeździ na GAZIE!

Pacjentem w AutoChampion jest Seat Altea XL 1.2 TSI 105KM na wtrysku bezpośrednim. Sercem kompletnej instalacji LPG jest sterownik KME NEVO-SKY DIRECT model 2, wtryskiwacze FENIX i reduktor TUR.

Przyczyną wizyty w warstacie właciciela tego samochodu jest szarpanie podczas jazdy. Okazuje się jednak, że samochód “tarpie” na benzynie, więc po szybkiej wymianie świec i przewodów wybieramy się na jazdę. Tym razem za kółkiem zasiadł LPG Majster.

Pamietajcie, warto regularnie serwisować samochód, bez względu na to czy samochód jest zasilany gazem czy nie.
Sprawny układ zapłonowy jest podstawą sprawności samochodu na instalacji LPG.

Cały film o warsztacie znajdziecie TUTAJ!

Firma została założona w 1996 roku.
Jest to Nasz polecany warsztat
Firma specjalizuje się w montażu instalacji gazowych, mechanice samochodowej oraz sprzedaży części i akcesoriów samochodowych.

W AutoChampion montaż instalacji gazowej oraz naprawa aut jest możliwa na raty!!

“Montaż instalacji gazowej w samochodzie to inwestycja z pewnym zyskiem. Możliwość płatności na raty w wysokości 1% miesięcznie. Legalizacja zbiorników LPG holenderskich, włoskich, polskich.”

Autogaz Champion zapewnia fachowy montaż instalacji LPG, proponuje rozwiązania, takie jak wtrysk pośredni do wszystkich marek, a także bezpośredni wtrysk paliwa FSI TFSI z grupy VW, SKODA, SEAT, AUDI, oraz MAZDA, PEUGEOT, CITROEN. Na czas montażu firma zapewnia auto zastępcze.

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.