W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Nestor Baron – Polecany Warsztat | LPG Majster S03E16
Nestor Baron

Nestor Baron – Polecany Warsztat | LPG Majster S03E16

Odkryta kabina, długa maska, duże, okrągłe reflektory, siedzenia wykonane z delikatnej skóry – to krótki opis samochodu Alfa Rome Nestor Baron.

Piękny stylowy – zabytkowy samochód z lat 30-tych, kabriolet w stylu RETRO. Prestiżu nadaje charakterystyczna linia nadwozia, długa maska, duże i okrągłe reflektory, szprychowe koła, skórzana tapicerka pokryta haftem, dodatki drewniane i duża ilość chromowanych elementów nadaje niesamowity wygląd temu samochodowi. Nadwozie tego przepięknego auta pokryte jest błyszczącym lakierem.

Nestor Baron posiada składany dach, boczne szyby oraz ogrzewanie co umożliwia jazdę w chłodniejsze, deszczowe dni. Przejażdżka tym samochodem jest niepowtarzalnym przeżyciem.

Warsztat rekomendowany przez LPG Majstra specjalizujący się w montażu i serwisie uniwersalnych wysokiej jakości samochodowych systemów zasilania gazem LPG KME Nevo Sky Direct współpracujących z wtryskiem bezpośrednim benzyny większości marek samochodów poruszających się po polskich drogach. Zobacz cała serię Polecane warsztaty

Zbigniew również montuje instalacje do silników wysokoprężnych stacjonarnych, oraz maszynach i urządzeniach z branży rolniczej i budowlanej z dojazdem do klienta.

►Nazwa
AUTOGAZ-MAX Zbigniew Stawicki

►Strona
GAZUJ.PL

►Adres
ul. Przyjaźni 71a 47-225
Kędzierzyn-Koźle

►Telefon
+48 698 848 355

►E-mail
• biuro@gazuj.pl
• gazuj.pl@gmail.com