W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Land Rover TOMCAT – Polecany warsztat | LPG Majster S02E51

Land Rover TOMCAT – Polecany warsztat | LPG Majster S02E51

LAND ROVER TOMCAT był dostępny jako tzw. KIT do samodzielnego złożenia i w takiej postaci został zakupiony. Robert jako doświadczony już zawodnik rajdów terenowych zdecydował się wykorzystać rzędowy sześciocylindrowy silnik oraz manualną skrzynię biegów z samochodu BMW. warto zauważyć, że oba mosty pochodzą z Nissana Patrola i tylko reduktor jest z Land Rovera! W rezultacie mnóstwo drobnych elementów pochodzi zupełnie z różnych samochodów! Oczywiście, Land Rover Tomcat to istny frankenstein dostosowany do potrzeb zawodnika. Robert włożył w ten pojazd mnóstwo pracy, serca i kasy, aby przez 10 sezonów zdobywać czołowe pozycje w rajdach terenowych!!! Szacun i podziw dla Roberta!!!

Firma Gomar Motoryzacja jest serwisem samochodowym o profilu skierowanym głównie na naprawy elektroniki silnika, klimatyzacji samochodowych i instalacji gazowych LPG.

Montaż LPG odbywa się na 6 stanowiskach warsztatowych. Przeglądy LPG prowadzimy standardowe oraz rozbudowane o części obsługowe samochodu takie jak: filtry powietrza, paliwa, kabinowe, oleje, świece, przewody itd. Warto zauważyć iż na miejscu warsztat posiada kilka tysięcy pozycji eksploatacyjnych części zamiennych, co skraca czas wykonywanych usług.

Oczywiście, Gomar posiada osobne miejsce wypoczynku dla klientów czekających na wykonanie usług oraz samochód zastępczy. Kadra licząca 8 osób posiada bardzo wysokie kwalifikacje i ciągle poszerza wiedzę przez szkolenia branżowe.

Od roku 2012 warsztat prowadzi naprawy oraz montaż instalacji do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa w postaci lotnej i ciekłej.

GOMAR MOTORYZACJA:

►Adres

Polna 16, 98-100 Łask
Polska

►Telefon
•Tel. komórkowy:+48 603 918 716
•Tel. stacjonarny:+48 43 675 27 34

►E-mail

•E-mail: rlyzwa@poczta.onet.pl
•E-mail: gomar@onet.eu