W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Strojenie po AFR – Polecany warsztat | LPG Majster S02E52
Strojenie po AFR

Strojenie po AFR – Polecany warsztat | LPG Majster S02E52

Na czym polega Strojenie po AFR? Dzisiaj uczestniczymy w tym procesie o którym opowie nam Robert z Gomar Motoryzacja. Sonda AFR to co raz częściej spotykany typ czujnika tlenu w spalinach używany w nowoczesnych samochodach. Często możesz się spotkać z terminem sonda lambda szerokopasmowa. Sonda AFR to też nazwa przyrządu do strojenia instalacji LPG. Na koniec, warto wspomnieć, że strojenie po AFR To bardzo ważny zabieg dzięki któremu możliwa jest precyzyjna regulacja instalacji gazowej.

Firma GOMAR MOTORYZACJA jest serwisem samochodowym o profilu skierowanym zarówno na naprawy elektroniki silnika, klimatyzacji samochodowych i instalacji gazowych LPG.

Każdy samochód po zamontowaniu instalacji auto gazu przechodzi próbę drogową, a ustawianie przeliczników map odbywa się na podstawie przelicznika AFR sond szerokopasmowych lub korekt długo i krótkoterminowych sterownika benzynowego, ze względu na dokładność ustawienia instalacji gazowej.

Od roku 2012 warsztat prowadzi naprawy oraz montaż instalacji do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa, zarówno w postaci lotnej jak i ciekłej.

Jeżeli chcesz wiedzieć jaka instalacja pasuje do Twojego samochodu, zadzwoń lub skorzystaj z drogi emailowej.

GOMAR MOTORYZACJA:

►Adres

Polna 16, 98-100 Łask
Polska

►Telefon
•Tel. komórkowy:+48 603 918 716
•Tel. stacjonarny:+48 43 675 27 34

►E-mail

•E-mail: rlyzwa@poczta.onet.pl
•E-mail: gomar@onet.eu