W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Silesia Cars – AUDI A8 W12 cz1 – POLECANY WARSZTAT | LPG MAJSTER S02E27

Silesia Cars – AUDI A8 W12 cz1 – POLECANY WARSZTAT | LPG MAJSTER S02E27

AUDI A8 W12 (D3) z dwunastocylindrowy silnikiem w układzie W jest tylko 40 kilogramów cięższy od silnika 4.2V8.

Ten wspaniały pokaz możliwości technicznych, warsztat Silesia Cars, uzupełnił o instalację gazową całkowicie polskiej produkcji KME.

Michał zastosował instalację w wersji NEVO-SKY JET-Expert. w rezultacie w skład instalacji do Audi A8 W12 wchodzą dwa sterowniki, dwa reduktory(GOLD GT) oraz 12 wtryskiwaczy FENIX.

Szerokiej drogi wszystkim posiadaczom AUDI, nie tylko tym dwunastocylindrowym życzy LPG Majster!

Od 10 lat zajmujemy się profesjonalnym montażem instalacji LPG. W naszej historii mieliśmy przyjemność montować instalacje w wielu zaawansowanych technologicznie jednostkach napędowych. Naszą dewizą jest wysoki poziom jakości oferowanych usług realizowany poprzez zespół utalentowanych i doświadczonych pracowników. Przede wszystkim stosowanie najlepszych dostępnych komponentów i technologii.


Warsztat dysponuje flotą samochodów zastępczych.

Adres:

Silesia Cars Sp. z o.o. ul. Józefa Pukowca 15 40-847 Katowice

telefon: 500 222 759 – przeglądy, naprawy

telefon: 516 217 579 – montaż instalacji, doradztwo

LINIA NEVO-SKY JET

Dedykowana jest do jednostek napędowych, która jest wyposażona w pośredni wtrysk paliwa. Linia oparta jest na nowej platformie SKY dedykowanej do nowoczesnych jednostek napędowych. Linia sterowników NEVO-SKY JET obsługuje do 8 cyl.

AUTO-SETUP w 5 krokach

Dla ułatwienia montażu i kalibracji sterowniki z rodziny NEVO-SKY posiadają funkcje AUTO-SETUP. Dzięki temu, w prosty i szybki sposób pomaga w ustawieniu większości samochodów.

Auto-setup w 5 krokach

wtryskiwacze FENIX charakteryzują się dużą stabilnością przepływu gazu. Cechuje je również wysoka jakość wykonania, która gwarantuje rygorystyczna kontrola parametrów podczas produkcji i skrupulatny dobór wykorzystanych w niej materiałów.

Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to przede wszystkim istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów i równocześnie zadbała o dobór odpowiednich materiałów.