W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Silesia Cars – AUDI A8 W12 cz2 – POLECANY WARSZTAT | LPG MAJSTER S02E28

Silesia Cars – AUDI A8 W12 cz2 – POLECANY WARSZTAT | LPG MAJSTER S02E28

Druga część rozmowy LPG Majstra z Michałem, właścicielem warsztatu Silesia Cars, na temat Audi A8 W12.

Tu możesz zobaczyć pierwszą część.

Audi A8 W12, to wspaniały pokaz możliwości technicznych, który warsztat Silesia Cars, uzupełnił o instalację gazową całkowicie polskiej produkcji KME.

Od 10 lat Silesia Cars zajmuje się profesjonalnym montażem instalacji LPG. Kluczowym jest, iż w historii warsztatu mieli przyjemność montować instalacje w wielu zaawansowanych technologicznie jednostkach napędowych. Dewizą warsztatu jest wysoki poziom jakości oferowanych usług realizowanych poprzez zespół utalentowanych i doświadczonych pracowników. Przede wszystkim stosowanie najlepszych dostępnych komponentów i technologii.


Warsztat dysponuje flotą samochodów zastępczych.

Adres: Silesia Cars Sp. z o.o. ul. Józefa Pukowca 15 40-847 Katowice

telefon: 500 222 759 – przeglądy, naprawy

telefon: 516 217 579 – montaż instalacji, doradztwo

LINIA NEVO-SKY JET

Konfiguracja dedykowana jest do jednostek napędowych, które są wyposażone w pośredni wtrysk paliwa. Linia oparta jest na nowej platformie SKY dedykowanej do nowoczesnych jednostek napędowych. Linia sterowników NEVO-SKY JET obsługuje do 8 cyl.

AUTO-SETUP w 5 krokach

Dla ułatwienia montażu i kalibracji sterowniki z rodziny NEVO-SKY posiadają funkcje AUTO-SETUP. Dzięki temu, w prosty i szybki sposób pomaga w ustawieniu większości samochodów.

Auto-setup w 5 krokach

wtryskiwacze FENIX charakteryzują się dużą stabilnością przepływu gazu. Cechuje je również wysoka jakość wykonania, która gwarantuje rygorystyczna kontrola parametrów podczas produkcji i skrupulatny dobór wykorzystanych w niej materiałów.

Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to przede wszystkim istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów i równocześnie zadbała o dobór odpowiednich materiałów.