W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Silesia Cars – Pasja – POLECANY WARSZTAT | LPG MAJSTER S02E29

Silesia Cars – Pasja – POLECANY WARSZTAT | LPG MAJSTER S02E29

Dzisiaj przedstawimy wam, skąd wzięła się pasja Michała do motoryzacji.

Od najmłodszych lat pasja Michała kwitła, ponieważ jego ojciec posiadał wiele aut, które do teraz możemy uznać za klasyki. Styczność z egzotycznymi samochodami, pomoc tacie w warsztacie i grzebanie w silnikach? W dzisiejszym odcinku trochę o historii i zamiłowaniu do samochodów Michała — właściciela warsztat Silesia Cars, który teraz jest autoryzowanym warsztatem firmy KME Autogas Systems.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, dlaczego zabytkowe auta i motocykle cieszą się tak dużą popularnością. Z pewnością niektóre z modeli, które były produkowane kilkadziesiąt lat temu są po prostu niezwykle efektowne. Zdaje się również, ze miłośnicy tego typu maszyn potrafią dostrzec geniusz konstrukcyjny i niesamowity styl, który jest przecież ponadczasowy.


Warsztat dysponuje flotą samochodów zastępczych.

Adres: Silesia Cars Sp. z o.o. ul. Józefa Pukowca 15 40-847 Katowice

telefon: 500 222 759 – przeglądy, naprawy

telefon: 516 217 579 – montaż instalacji, doradztwo

AUTO-SETUP w 5 krokach

Dla ułatwienia montażu i kalibracji sterowniki z rodziny NEVO-SKY posiadają funkcje AUTO-SETUP. Dzięki temu, w prosty i szybki sposób pomaga w ustawieniu większości samochodów.

Auto-setup w 5 krokach

Wtryskiwacze FENIX charakteryzują się dużą stabilnością przepływu gazu. Cechuje je również wysoka jakość wykonania, która gwarantuje rygorystyczna kontrola parametrów podczas produkcji i skrupulatny dobór wykorzystanych w niej materiałów.

Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to przede wszystkim istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów i równocześnie zadbała o dobór odpowiednich materiałów.

https://youtu.be/lcakk-IYcl0