W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  ADGAZ Walczak – Polecany Warsztat | LPG Majster S02E82

ADGAZ Walczak – Polecany Warsztat | LPG Majster S02E82

“ADGAZ Walczak i S-ka” Sp. z o.o. działa w branży Samochodowych instalacji gazowych. Siedziba firmy znajduje się w województwie dolnośląskim w miejscowości Głogów.

Firmę ADGAZ Walczak prowadzi Erwin Zacharzewski. 20 lat temu poznał żonę, której tato prowadził firmę zajmującą się gazem w ogólnym słowa tego znaczeniu. I tak po kilku próbach i przekształceniach w rezultacie narodził się pomysł montażu LPG w samochodach. Aktualnie w karierze zawodowej Erwin od 20 lat zajmuje się tylko instalacjami gazowymi.

“Instalacje firmy KME montujemy co najmniej od 13 lat… W dużej mierze przekonało nas to i zdecydowaliśmy się na współpracę, że jest to polski producent, bardzo dobrze rozbudowana elektronika i nie ma problemu z serwisem pogwarancyjnym.”

W comiesięcznych zestawieniach samochodów, w warsztacie trafiają się wszystkie możliwe opcje 2,3,4,6 i 8 cyl. Oczywiście najbardziej typowe to 4 cylindrowce, ale można było zauważyć znaczny przyrost samochodów z bezpośrednim wtryskiem. Ciekawostką jest pierwszy bezpośredni wtrysk NEVO-SKY DIRECT zrobiony przez Erwina i jego załogę, to AUDI A4, w którym już chłopaki wymienili zbiornik na nowy po 10 letnim użytkowaniu.

Na ten moment, warsztat rozwija się i działa bardzo prężnie. Oby tak dalej! Instalacje zajmują załodze sporą część pracy. Co ciekawe, warsztat na miejscu ma stację tankowania, by ułatwić życie nowo “zamontowanym” klientom. Dzięki takiej stacji, klienci z pewnością mogą liczyć na szybki kurs tankowania gazu.

►Adres ul. Osadników 2D, 67-200 Głogów dolnośląskie

►Telefon • 76 835 44 41

►E-mail • adgaz@poczta.glog.pl