W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Toyota Corolla Hybrid 1.8 – Polecany warsztat | LPG Majster S02E83

Toyota Corolla Hybrid 1.8 – Polecany warsztat | LPG Majster S02E83

Bohaterem tego odcinka jest Hybrydowa Toyota Corolla Hybrid 1.8.

Toyota Corolla to chyba najpopularniejszy samochód w historii. Pewnie dlatego że jest produkowana już od ponad 50 lat i sprzedany został w liczbie 40 milionów egzemplarzy. Każdego roku na drogi wyjeżdża średnio 800 tysięcy egzemplarzy. Przez pół wieku!

Spalanie w wysokości 5 litrów z instalacją KME to chyba nowy rekord jeśli chodzi o ilość paliwa niezbędną do jazdy po mieście. Toyota Corolla Hybrid 1.8 to rekordzistka w spalaniu. Sercem instalacji w Corolli to Sterownik KME NEVO-SKY JET OBD, Reduktor TUR i wtryskiwacze Feniks .Instalacje w tym samochodzie założył nasz polecany warsztat ADGAZ Walczak.

WTRYSKIWACZE FENIX

Przede wszystkim zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się niewątpliwie dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to szczególnie istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów, równocześnie dbając o dobór odpowiednich materiałów.

Firmę ADGAZ Walczak prowadzi Erwin Zacharzewski. Erwin 20 lat temu poznał żonę, której tato niegdyś prowadził firmę zajmującą się gazem w ogólnym słowa tego znaczeniu. I tak oczywiście po kilku próbach i przekształceniach narodził się pomysł montażu LPG w samochodach. W karierze zawodowej Erwina od 20 lat zajmuje się tylko instalacjami gazowymi.

►Adres ul. Osadników 2D, 67-200 Głogów dolnośląskie

►Telefon • 76 835 44 41

►E-mail • adgaz@poczta.glog.pl